Розрахувати та купити страховку онлайн
Зручно Швидко Просто
ОСАГО
Купити ОСЦПВ
Туристична страховка
Купити туристичну страховку
Як це працює?
1
Виберіть страховку
Виберіть страховий поліс який вас цікавить
2
Порівняйте ціни
Порівняйте умови і ціни в різних компаніях
3
Вкажіть дані для розрахунку
Дайте відповідь на прості запитання і отримаєте розрахунок
Чому ми?
Кілька причин вибрати саме нас
Сервіс 24/7
Оформити поліс можна в будь-який зручний для вас час
Оформлення онлайн
Оплата і отримання не виходячи з дому
Реєстрація в базі
Миттєва реєстрація в базі МТСБУ
Працюємо по всій Україні
Сервіс доступний у всіх областях
Відгуки
Що кажуть про нас наші клієнти
Быстро, удобно, спасибо.
Олег
Все гут спасибо
Сергей
Неочікувано зручно. Це вперше зробила. Дякую.
Людмила
В прошлый раз реально замахался сравнивать страховщиков, перерыл все сайты, выписывал на бумажечку. Удобно, что много предложений на одном ресурсе, просто сравнить и выбрать. А оформление действительно три секунды занимает, очень доволен.
Никита
Первый раз покупала полис, подняла на уши всех друзей и мне посоветовали этот сайт. Хоть напутала немножко, но разобралась сама и довольно быстро, все заказала, получила доки на почту. Оказывается, так тоже можно)
Катя
Завтыкал во вводе данных - мне оперативно пришла на помощь девочка-менеджер, рассказала, показала, помогла заполнить. Приятно с вами работать.
Егор
Очень простой и удобный сервис. Сам посчитает, сам оформит, ты только деньги заплати и покажи куда документы прислать. Потом сравнивал ради интереса - тут цены интереснее.
Игорь
Нарешті цивілізація та ХХІ сторіччя в сфері послуг! Таку марудну історію з пошуками, поїздками та ксерокопіями спростити до натискання пари кнопок - просто свято для забудьків і вічно зайнятих. Дякую!
Наталя
Залишилися питання?
Якщо у вас є якісь питання ви можете їх задати через форму нижче

Надійне страхування на всі випадки життя

На нашому сайті Ви можете швидко купити страховку, а також отримати поліси онлайн страхування на електронну пошту. Вам не доведеться витрачати час на окремих сайтах задля вивчення переваг і недоліків тих чи інших страхових компаній, тому що вся інформація про наших партнерів та їх продукти міститься безпосередньо на нашому сайті.

Всі види страхування оформлюються надійними компаніями з бездоганною репутацією, які мають багаторічний досвід.

Для того щоб купити страховку в Україні Вам достатньо мати доступ до інтернету на Вашому смартфоні або комп'ютері. Перебуваючи вдома чи в офісі, в автомобілі або на природі ви в лічені секунди можете купити страховку самостійно. Та завдяки зручній навігації на нашому сайті Ви зможете легко розібратися і розрахувати вартість наступних страхових продуктів:

  • ОСЦПВ (обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів);
  • Зелена карта страхування (страховий пакет, необхідний для закордонних поїздок на автомобілі);
  • Туристична страховка (пакет страхування для фізичних осіб, що виїзджають за кордон);
  • Експрес страхування нерухомості (псування майна).

Страхування особистого майна і відповідальності приносить Вам спокій та впевненість у завтрашньому дні.

Оформлення страхових полісів в найкоротші терміни

Якщо раніше оформлення договору страхування в Україні забирало багато часу, сил і коштів, то зараз цей процес значно спростився. Наша компанія надає Вам можливість купити поліс страхування онлайн в Україні максимально прозоро, з урахуванням побажань клієнта. Купити страховий пакет Вам допоможе зручний вибір страхових компаній, який здійснюється безпосередньо на нашому сайті за допомогою «страхового калькулятора».

Коли у Вас виникнуть будь-які запитання щодо розрахунків вартості страхових послуг, а також безпосередньо самого процесу оформлення документів онлайн, відповіді на них Ви можете отримати зв'язавшись з нами за телефонами, вказаними на головній сторінці сайту або скористатися детальною інструкцією. Ми з радістю допоможемо Вам розібратися у всіх тонкощах страхування онлайн і надамо безкоштовну консультацію, завдяки якій Ваш вибір страхового пакету буде найбільш прийнятним. Персональний підхід до кожного клієнта і високий рівень професіоналізму є нашими основними перевагами.

Як вибрати оптимальний страховий пакет

Вибір страхового пакету залежить від предмету страхування і термінів дії страховки. Для того, щоб раціонально вибрати необхідну Вам послугу слід ретельно вивчити пропозиції різних страхових компаній. Наш інтернет магазин дозволяє не тільки швидко і якісно придбати страховку, але і зробити попередній аналіз онлайн пропозицій від топових страхових компаній.

Процес вибору оптимальної страховки включає в себе наступні основні етапи:

  • Вибір типу страхових послуг. Наприклад, Ви хочете застрахувати свій автомобіль для поїздок на території України, Вам знадобиться страхування ОСЦПВ, яке надають наші партнери з багаторічним досвідом автомобільного страхування;
  • Вибір терміну дії страховки. Наприклад, коли Вам потрібно виїхати за кордон на деякий період, необхідно скористатися нашою послугою «Туристичне страхування онлайн», і врахувати термін Вашого перебування в іншій країні;
  • Порівняльний аналіз вартості страхових послуг. Після того, як Ви ввели всі вхідні дані в «страховий калькулятор» і здійснили розрахунок, на екрані відобразиться ціна послуги, що надається. Дізнавшись про ціни на страхування в різних компаніях, а також їх надійність, Ви купуєте оптимальний страховий пакет.

Наші переваги

На сайті «Фінкон - страхування онлайн» Ви гарантовано отримаєте повний доступ до страхових послуг й придбаєте саме той страховий поліс, який відповідає Вашим індивідуальним вимогам.

Для придбання автоцивілки, ми надамо Вам весь пакет послуг наших партнерів, які здійснюють страхування ОСЦПВ онлайн в Україні. Ціни на страхування автомобіля будуть розраховані з урахуванням вартості транспортного засобу, об'єму двигуна, Вашого водійського стажу, а також часу дії страховки.

Грунтуючись на цих же умовах, на нашому сайті Ви можете провести розрахунок вартості страховки «Зелена карта» для виїзду на власній машині за кордон. Після вибору найбільш прийнятного варіанту страхування та оплати поліса, Ви протягом 5 хвилин отримаєте його на електронну пошту.

Якщо Ви з метою безпеки вирішили подбати про своє здоров'я під час подорожей за кордон, вам знадобиться Туристична страховка, яку Ви також зможете придбати на нашому сайті.

Ми гарантуємо найвищу якість страхових послуг за конкурентоспроможними цінами, надаємо документацію в найкоротші терміни і працюємо задля того, щоб Ви могли відчувати себе в безпеці де б Ви не були.